Pronájem lodí

 • Pronájem plachetnice

  Pronájem plachetnice

  Nabízíme pronájem plachetnic v Řecku. Plachetnici si můžete vybrat podle velikosti . Od menších plachetnic pro Vás a Vaši rodinu, po velké plachetnice pro Vaše přátele! Nabídka plachetnic v Řecku je široká, vybírat můžete hlavně podle místa vyplutí – plachetnice v Athenách nebo na řeckých ostrovech, čekají na Vás.


 • Pronájem katamaránu

  Pronájem katamaránu

  Rezervujte si katamarán přes naše stránky a dopřejte si luxus, který Vám katamarán v Řecku nabízí! Dovolená na katamaránu je nezapomenutelná, nejen díky prostoru, ale i kvůli jeho stabilitě, kvůli které bude Vaše dovolená opravdu pohodová a Vy i Vaše rodina a přátelé si jízdu na katamaránu v Řecku vychutnáte!


 • Pronájem motorového člunu

  Pronájem motorového člunu

  Rychlost, luxus, komfort. To je pronájem motorové jachty v Řecku. Poptávka po motorových člunech a jachtách v Řecku stále stoupá. Ať plánujete jenom menší přejezdy nebo dlouhé zdálenosti, pronájem motorové jachty Vám nabídne opravdový zážitek.


Zvolte si typ jachty na které chcete strávit svoji dovolenou na jachtě! Pohodlný katamarán, krásná plachetnice nebo rychlý motorový člun? Záleží jen na Vás, jaký typ jachty bude pro Vás ten nejlepší!


Hledání lodí dle parametru
 
 
 
* Povinné pole